Kömmerling 88 PASSIV ALU

Produkty z reference:

Plastové okno Kömmerling 88 PASSIV ALU je ideální volbou pro pasivní, nulové a aktivní domy. Dokonalý tepelněizolační profil dosahuje nejlepších vlastností oken na trhu. Hodnoty okna splňují požadavky pro pasivní, nulové a aktivní domy Vysoce izolační 6-komorový profil s vloženými polystyrenovými izolačními klíny Ekologické „Greenline“ bezolovnaté PVC-stabilizátory Tři celoobvodové těsnící roviny mezi křídlem a rámem Splnění náročných požadavků na těsnost měřených  Blower door testem Barevné provedení: výlučně v elegantní bílé barvě, nebo světlých odstínech Trvanlivé opláštění hliníkem Technické informace Stavební hloubka 88 mm Ekologický plastový profil s masivní tloušťkou stěn profilu Termoizolační trojsklo Ug 0,5 W/m²K již ve standardu

Plastové okno Kömmerling 88 PASSIV ALU je ideální volbou pro pasivní, nulové a aktivní domy. Dokonalý tepelněizolační profil dosahuje nejlepších vlastností oken na trhu.

Technické informace

KATEGORIE PRODUKTŮ
DŘEVOHLINÍKOVÁ OKNA DŘEVĚNÁ OKNA PLASTOVÁ A PLASTOHLINÍKOVÁ OKNA VCHODOVÉ DVEŘE
VZORKOVNA
PLANÁ NAD LUŽNICÍ

V naší vzorkovně si můžete prohlédnou všechny nabízené profilové řady oken a dveří. Vyberete si zde barvu Vašich oken a vyzkoušíte si uživatelskou jednoduchost používání posuvných portálových dveří (HS portál), balkonových dveří a dveří vchodových.

V klidném a reprezentativním prostředí budete mít dostatek času na rozhodnutí o správném výběru Vašich oken. Schůzku je třeba předem domluvit.

CHCI SCHŮZKU NA VZORKOVNĚ
Tomáš Sadtler
Poradim Vám Nevíte si rady s Vaším výběrem? Napište mi, velmi rád Vám pomohu.
Kontaktujte mě

Máte již vybráno nebo potřebujete poradit?
Ozvěte se mi.

Kontaktní formulář

Email Ikonka Tomáš Sadtler tomas@sadtler.cz